Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pozvánka na Letné kino pod hviezdami - 05.08.2022 o 20:00 hod. v Športovom areáli obce

SÚBOR
Dátum: 02.08.2022

Pozvánka

Obec Machulince Vás srdečne pozýva na Letné kino pod hviezdnou oblohou, v ktorom bude premietať animovanú dobrodružnú rozprávku „LUCA“ a výbornú romantickú komédiu „Šťastný Nový rok 2 : Dobro došli“. Premietať sa bude v piatok 05.08.2022 v Športovom areáli obce Machulince.

Od 20:00 hod. bude prebiehať premietanie upútaviek, videoklipov a ukážok rozprávok pre deti Vlk a zajac, Snežná princezná, Dúhalka a iné.

Po zotmení bude nasledovať premietanie pôvodného celovečerného animovaného filmu LUCA od štúdii Disney a Pixar. Je to príbeh o dospievaní chlapca, ktorý trávi leto na talianskej riviére. Luca zažíva dobrodružstvá s priateľom Albertom, no ich spoločnú zábavu ohrozuje veľké tajomstvo – obaja sú morské príšery z podmorského sveta.

Po skončení rozprávky nasleduje premietanie slovensko - českej romantickej komédie Šťastný Nový rok 2 : Dobro došli. Príbeh je voľným pokračovaním úspešného filmu Šťastný Nový rok.

Vstup je voľný. Odporúčame priniesť si so sebou deku a teplejšie oblečenie. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Luca a Šťastný Nový rok 2 Veľkosť: 837.6 kB Formát: pdf Dátum: 2.8.2022