Ponuka pracovného pomeru - čašník/-čka, barman/-ka

02.05.2019

Obec Machulince ponúka pracovnú pozíciu čašník/čka, barman/-ka v bistre Huntík Machulince na plný pracovný úväzok.

Termín ukončenia výberového konania je 17.05.2019. Nástup do zamestnania je dohodou. Pracovnou náplňou je príprava prevádzky, predaj pochutín, nápojov a tovaru, príprava teplých a studených nápojov.

Hrubá hodinová mzda je 4,-€ a zamestnaneckými výhodami sú platené nadčasy a stravné lístky. Vodičský preukaz skupiny B je výhodou. Uchádzač by mal pracovať samostatne, byť flexibilný a dbať na prijateľné spoločenské správanie potrebné pre výkon povolania.

Pre dohodnutie osobného pohovoru sa prosím informujte na Obecnom úrade Machulince alebo na telefónnom číslo 0905 419 823.

FacebookFacebook

Newsletter

Zostaňte v obraze - prihláste sa k odberu newslettera a buďte informovaný o aktuálnych novinkách raz za týždeň mailom.