Humanitárna pomoc pre ukrajinských odídencov

Dátum: 23.03.2022
Humanitárna pomoc pre ukrajinských odídencov

Humanitárna pomoc

Prosíme občanov o pomoc pri hľadaní ubytovania pre odídencov a utečencov z vojnou postihnutých oblastí Ukrajiny. Kto má možnosť a záujem poskytnúť ubytovanie takýmto osobám, je potrebné kontaktovať obecný úrad.

V súvislosti s pokračujúcou humanitárnou krízou odídencov z Ukrajiny Vás žiadame o pomoc - humanitárnu zbierku pre utečencov.

Občania môžu priniesť:

- trvanlivé potraviny

- hygienické potreby

- plienky pre deti

- detské výživy

- nepoužitú spodnú bielizeň pre ženy a deti

- deky, vankúše, posteľnú bielizeň

Vyzbieranú humanitárnu pomoc je potrebné priniesť do telocvične mestského futbalového štadióna v Zlatých Moravciach v pracovných dňoch v čase od 10:00 hod. do 16:00 hod.. Kontaktnou osobou je pán Ivan Horvát, vedúci logistického centra pre utečeneckú krízu, tel. kontakt: 0948/016610.

Za Vašu ochotu a pomoc Vám ďakujeme.