Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznámenie o prerokovaní zadania územného plánu obce Machulince

SÚBOR
Dátum: 22.11.2022
Autor: Machulince ADMIN
Oznámenie o prerokovaní zadania územného plánu obce Machulince

Oznámenie

Ako príslušný orgán územného plánovania, podľa § 16 ods. 2 a § 18 ods. 4 zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov(ďalej len "stavebný zákon") Vám Obec Machulince 

oznamuje prerokovanie Zadania územného plánu obce Machulince.

V rámci obstarávania nového územného plánu obce Machulince bolo spracované Zadanie územného plánu Machulince, fi NEUTRA Nitra.

Obstarávanie územnoplánovacej dokumentácie podľa § 2a stavebného zákona zabezpečuje Ing. Margita Ficzová, odborne spôsobilá osoba na obstarávanie  ÚPD, reg. číslo 406.

V súlade s ustanovením § 20 ods. 2 stavebného zákona Vám oznamujeme prerokovanie Zadania Územného plánu obce Machulince.

Na prerokovanie zadania sa určuje lehota od 22.11.2022 do 22.12.2022.

Týmto si Vás dovoľujeme požiadať o stanovisko, resp. pripomienky k Zadaniu Územného plánu obce Machulince, ktoré je možné uplatniť písomnou formou v zmysle § 20 ods. 2 stavebného zákona v termíne určenom na prerokovanie.

Stanoviská a pripomienky doručené po určenej lehote nebudú zohľadnené. Zadanie Územného plánu obce Machulince je k nahliadnutiu na vývesnej úradnej tabuli obce, je zverejnené nižšie v prílohe a k nahliadnutiu v úradných dňoch na Obecnom úrade v Machulinciach.

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť telefonicky alebo elektronickou poštou na Obec Machulince.  Vaše stanovisko a pripomienky Vás žiadame zaslať do 30 dní od doručenia tohto oznámenia na adresu Obec Machulince, Obecný úrad Machulince, Hlavná 115/6, 951 93 Machulince, e- mail: info@obecmachulince.sk.

 

 

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Oznámenie o prerokovaní zadania územného plánu obce Machulince Veľkosť: 464.3 kB Formát: pdf Dátum: 23.11.2022
ZADANIE MACHULINCE def pdf Veľkosť: 552.7 kB Formát: pdf Dátum: 24.11.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.