Výzva na predkladanie projektových návrhov - Žiadostí o dotáciu v rámci Nástroja 1 LEADER NSK

Dátum: 25.01.2023

Výzva

Dňa 24. januára 2023 "Miestna akčná skupina" Občianske združenie Mikroregión TRÍBEČSKO vyhlásila

Výzvu na predkladanie projektových návrhov – žiadostí o dotáciu v rámci Nástroja 1 LEADER NSK

pre Opatrenie 1 Podpora držiteľov regionálnej značky kvalityOpatrenie 2 Podpora činnosti združení a spolkov.

Projekty môžu predkladať spoločenské organizácie, občianske združenia a držitelia regionálnej značky kvality so sídlom alebo prevádzkou v územnej pôsobnosti MAS. Výška dotácie môže dosahovať 90 - 98 % v závislosti od typu oprávneného žiadateľa. Žiadosti o dotáciu je možné predkladať do 20. februára 2023 v kancelárii MAS Mikroregión TRÍBEČSKO v Topoľčiankach. Kompletné podmienky výzvy sú zverejnené aj na internetovej stránke www.tribecsko.sk.

Výzva MRT_NSK_LEADER_2023 Veľkosť: 257.6 kB Formát: pdf Dátum: 25.1.2023