Nové čipové karty spoločnosti ARRIVA NITRA, a.s.

Dátum: 09.02.2022
Nové čipové karty spoločnosti ARRIVA NITRA, a.s.

Zahájenie predaja nových čipových kariet

Oznamujeme občanom, že spol. ARRIVA NITRA, a.s. prichádza so skvalitňovaním služieb na prímestskej autobusovej doprave. V najbližšom období sa očakáva zmena v tarifnom odbavovacom systéme pre cestujúcich na prímestských linkách. Zmena je spojená s nutnou výmenou pôvodných čipových kariet za karty nové.

O nový typ čipovej karty môžete požiadať aj v predstihu a to do konca februára 2022 za zvýhodnených podmienok.

Upozorňujeme cestujúcich, že v autobuse s vymeneným tarifným odbavovacím zariadením nebude možná platba s pôvodnou starou kartou.

Autobus, v ktorom budú akceptované už iba nové čipové alebo virtuálne karty, bude označený vo forme nálepky informáciou na predných dverách.

Bližšie informácie získate priamo v zákazníckom centre alebo na webovej stránke www.arriva.sk/nitra v sekcii ARRIVA NITRA AKTUÁLNE.

ARRVIVA informuje Veľkosť: 223.9 kB Formát: pdf Dátum: 9.2.2022
Oznam - začiatok predaja nových kariet Veľkosť: 449.1 kB Formát: pdf Dátum: 9.2.2022