Oznámenie o strategickom dokumente - Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce Žitavany pre programové obdobie 2021 - 2026

Dátum: 22.12.2021

PHSR obce Žitavany pre programové obdobie 2021-2026

Okresný úrad Zlaté Moravce, Odbor starostlivosti o životné prostredie, Sládkovičova 3, 953 01  Zlaté Moravce zaslal obci oznámenie o vypracovaní strategického dokumentu "Program hospodárskeho rozvoja a sociálneho rozvoja obce Žitavany pre programové obdobie 2021 - 2026".

Uvedené oznámenie je zverejnené na webovom sídle ministerstva:

Verejnosť môže nahliadnúť do dokumentu, robiť z neho výpisy, odpisy alebo na vlastné náklady urobiť z neho kópie. Písomné stanovisko môže doručiť Okresnému úradu Zlaté Moravce, odbor starostlivosti o životné prostredie do 15 dní odo dňa, keď bolo oznámenie zverejnené.