3. ročník Horskej cykločasovky

V sobotu 30. mája 2015 sa uskutočnil v športovom areáli Obce Machulince už 3. ročník Horskej cykločasovky.

Organizátori sa tešili peknému letnému počasiu, od ktorého sa veľa sľubovalo. Zišlo sa cca 150 pretekárov, ktorí sa po zaregistrovaní a odštartovaní pokúsili zdolať súťažnú trať v čo najkratšom časovom limite.

Pre pretekárov bolo pripravené bohaté občerstvenie na jednotlivých stanovištiach ako aj výborný guláš. Po skončení pretekov bolo vyhodnotenie najlepších pretekárov v jednotlivých kategóriach, pre ktorých boli pripravené hodnotné ceny a pre všetkých pretekárov dokonca bohatá tombola.

Návštevníci si mohli pochutnať na rôznych mäsových špecialitách a dobrej káve. Aj napriek priaznivému počasiu očakávali organizátori väčšiu účasť miestnych obyvateľov ako aj priaznivcov cyklistického športu.

Športové podujatie sa vydarilo aj vďaka mnohým sponzorom, hlavne fir. TRIBOŠPORT, Obci Machulince, IMA INVEST, VION, LASTstav, Kameň Slovakia, strechy Herda-Zapalač, Financie Complete, BenátCentrum, KOfruit a mnohým ďalším a samozrejme aj vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na samotnej príprave tohto skvelého podujatia.

Výsledky 3. ročníka Horskej cykločasovky v Machulinciach si môžete pozrieť na odkaze: