Výzva na predkladanie projektových návrhov - žiadostí o dotáciu v rámci nástroja 1 LEADER NSK - "Miestna akčná skupina" Občianske združenie Mikroregión TRÍBEČSKO

Dátum: 05.02.2024
Autor: Lenka Čikelová

Dňa 5. februára 2024 Miestna akčná skupina Občianske združenie Mikroregión TRÍBEČSKO vyhlásila Výzvu na predkladanie projektových návrhov - žiadostí o dotáciu v rámci Nástroja 1 LEADER NSK pre opatrenie 1 Podpora držiteľov regionálnej značky kvality a Opatrenie 2 Podpora činnosti združení a spolkov. Projekty môžu predkladať spoločenské organizácie, občianske združenia a držitelia regionálnej značky kvality so sídlom alebo prevádzkou v územnej pôsobnosti MAS. Výška dotácie môže dosahovať 90 - 98 % v závislosti od typu oprávneného žiadateľa. Žiadosti o dotáciu je možné predkladať do 1. marca 2024 v kancelárii MAS Mikroregión TRÍBEČSKO v Topoľčiankach. Kompletné podmienky výzvy sú zverejnené aj na internetovej stránke www.tribecsko.sk.

Výzva MRT_NSK_LEADER_2024
PDF bolo automaticky vygenerované OCR systémom Moderných obcí.
Veľkosť: 7.5 MB Formát: pdf Dátum: 5.2.2024